شبكه و امنيت
پلیس انگلیس به دنبال هویت حمله‌کنندگان سایبری به وب‌سایت بی‌.بی‌.سی
پلیس سایبری انگلیس در تلاش است تا هویت حملهzwnj;کنندگان به وبzwnj;سایت و اپلیکیشن بیzwnj;.
 
کدام دولت‌ها ایمیل کاربران خود را چک می‌کنند؟
دراینzwnj;بین برنامهzwnj;های خودکاری ایجادشده تا چک کردن ایمیل کاربران را انجام دهد: برنامهzwnj;هایی که ما تاکنون شناختهzwnj;ایم و برنامهzwnj;هایی که تاکنون پنهان ماندهzwnj;اند و فقط خود دولتzwnj;ها میzwnj;دانند.
 
یاهو همدستی دولت‌ها با هکرها را افشا می‌کند
با افزایش حملات هکرها و خرابکاران اینترنتی، برخی شرکتzwnj;های فناوری از برنامهzwnj;های خود برای آگاه ساختن کاربران از این نوع حملات خبر دادهzwnj;اند.
 
نگرانی از همدستی پنهان ژونیپر و آژانس امنیت ملی آمریکا
به گزارش ایتنا از فارس، محققان امنیتی و متخصصان رمزگذاری میzwnj;گویند در چند روز گذشته تلاش کردهzwnj;اند به ماهیت آسیبzwnj;پذیری که در فایروالzwnj;های NetScreen شرکت ژونیپر وجود دارد پی ببرند.
 
استفاده از گوشی جایگزین کلمات عبور برای ورود به جیمیل می‌شود
گروهی از محققان به دنبال یافتن راهی برای حذف کلمه عبور و استفاده از روشی جایگزین به منظور شناسایی هویت کاربران در سایتzwnj;ها و سرویسzwnj;های مختلف هستند.
 
تبلیغات توییتر برای کاربران غیر عضو
شبکه اجتماعی توییتر ساختاری را ایجاد کرده است که بهzwnj;موجب آن حتی افرادی که در این شبکه عضو نیستند نیز با تبلیغات موجود در توییتر روبرو خواهند شد.
 
حمله هکرهای روس به ناتو
رسانهzwnj;های غربی به تازگی جنجال گستردهzwnj;ای در مورد حمله هکرهای روس به سایتzwnj;های ناتو، اتحادیه اروپایی، سایتzwnj;های دولتی اوکراین و شرکتzwnj;های فعال در بخش انرژی و مخابرات به راه انداختهzwnj;اند.
 
هشدار در مورد بدافزارهای غارتگر
تیم تحقیقاتی یک شرکت امنیتی از شناسایی بدافزارهای جدیدی موسوم به بدافزارهای غارتگر- virlock ndash; خبر داد و اعلام کرد: این ویروسzwnj;های رایانهzwnj;ای صفحه نمایش کاربر را قفل کرده و فایلzwnj;ها را تخریب میzwnj;کند.
 
کنترل رایانه شخصی با آیفون و آی پد ممکن شد
شرکت گوگل برنامه همراه تازهzwnj;ای موسوم به Chrome Remote Desktop عرضه کرده که به کاربران آیفون و آیپد امکان میzwnj;دهد رایانهzwnj;های رومیزیشان را از راه دور کنترل کنند.
 
مشهورترین سایت کدنویسی آمریکا هدف حمله هکرهای چینی
گیت هاب( GitHub )مشهورترین سایت کد نویسی امریکایی است، در روزهای اخیر تحت حملات گسترده DDoS بوده که گفته میzwnj;شود از سوی هکرهای چینی صورت گرفته است.
 
سهل انگاری مديران سايتهای اینترنتی در رعايت امنیت سایبری
پلیس فضای تبادل اطلاعات با تاکید بر اینکه حفظ امنیت کاربران در دستان مدیران سایتzwnj;های اینترنتی است در مورد سهلzwnj;انگاری مدیران سایتzwnj;ها در رعایت موارد امنیتی به دلیل حمله هکرها و سرقت اطلاعات هشدار داد.
 
محافظت از خطوط تولیدی کشور در برابر بدافزارها
سیستم تشخیص نفوذ صنعتی با قابلیت محافظت از خطوط تولیدی در سازمانzwnj;های صنعتی در برابر حملات سایبری تولید و پیادهzwnj;سازی شد.
 
کشف حفره امنیتی خطرناک در روترهای سیسکو
متخصصان امنیتی به تازگی هشدار دادهzwnj;اند که موفق به یافتن حفرهzwnj;ای در روترهای شرکت سیسکو شدهzwnj;اند که میzwnj;توان به کمک آنها بهzwnj;سادگی امنیت این دستگاهzwnj;ها را به خطر انداخت.
 
امنیت جیمیل از سیستم‌های دولت آمریکا بسیار بیشتر است
همزمان با تبدیل شدن هک سیستمzwnj;های رایانهzwnj;ای در نقاط مختلف جهان به یک امر عادی، بسیاری از صاحبان مشاغل در تلاشند تا راهی برای حفظ امنیت اطلاعات خود بیابند و گوگل در تلاش است تا توجه این افراد را به خود جلب کند.
 
پیام‌رسان تور برای مقابله با هکرها و جاسوسان اینترنتی عرضه شد
طراحان نرمzwnj;افزار تور که گشت و گذار ایمن در اینترنت را ممکن میzwnj;کند به تازگی نسخه آزمایشی برنامه گپ آنلاین خود را هم عرضه کردهzwnj;اند که با برنامهzwnj;های دیگر گپ هم سازگار است.
 
مقابله پلیس آمریکا با شبکه بوت مخرب دورک
پلیس آمریکا و شرکت مایکروسافت از مقابله موفقیتzwnj;آمیز با بدافزار بوتzwnj;نت Win32/Dorkbot خبر دادهzwnj;اند.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT