شبكه و امنيت
دستور اف.بی.ای به اپل برای رمزگشایی گوشی یک مظنون تروریست
یک قاضی فدرال روز گذشته به اپل دستور داد تا به اف.
 
دو گیگابایت هدیه گوگل برای تشویق کاربران به افزایش امنیت
کاربرانی که با ورود به حساب کاربری خود در گوگل برخی کنترلzwnj;های امنیتی را انجام دهند از دوگیگابایت فضای رایگان ذخیرهzwnj;سازی اطلاعات بهرهzwnj;مند خواهند شد.
 
تقاضای اوباما برای بودجه 19 میلیارد دلاری مقابله با هکرها
به گزارش ایتنا از فارس به نقل از سیzwnj;نت، وی امیدوار است با تخصیص این بودجه سرقت اطلاعات افراد، شرکتzwnj;ها و دولت آمریکا توسط هکرها را دشوارتر کند.
 
حمله هکر‌های ایرانی به رایانه یک مقام رژیم صهیونیستی
به گزارش ایتنا از فارس، این هکر در گزارش شبکه اسراییلی Channel 10 یاسر بلاغی نامیده شده و ظاهرا به علت بیzwnj;دقتی راهی برای شناسایی هویت خود را باقی گذاشته است.
 
آسیب‌ پذیرترین نرم‌افزارهای ۲۰۱۵
مرکز ماهر، آسیبzwnj;پذیرترین نرمzwnj;افزارهای سال ۲۰۱۵ را براساس تحلیلzwnj;های انجام شده موسسه CVE اعلام کرده است که نرمzwnj;افزار کمپانی اپل در صدر آسیبzwnj;پذیرترین نرمzwnj;افزارها از لحاظ امنیتی قرار دارد و سیستم عامل اندروید در ۵۰ برنامه نخست، حضور ندارد.
 
چگونه در آینده نزدیک، اسکن مغزی شما جای گذرواژه را خواهد گرفت؟
با وجود اینکه در سالzwnj;های اخیر بسیاری از ما درک بهتری از خطر نشت اطلاعات شخصی در حوزۀ اینترنت پیدا کردهzwnj;ایم، اما هنوز در مواجهه با آن قویzwnj;تر از پیش نیستیم.
 
ترموستات هوشمند گوگل اطلاعات خصوصی کاربران را افشا می‌کند
کارشناسان امنیتی از آسیبzwnj;پذیری ترموستاتzwnj;های هوشمند نست ساخت شرکت گوگل خبر میzwnj;دهند.
 
بدترین پسوردهای 2015
به گزارش ایتنا از ایسنا به نقل از فوربس، شرکت امنیت مدیریت پسورد اسپلشzwnj;دیتا (SplashData) برای پنج سال متوالی پسوردهایی که شناسایی شدهzwnj; بودند را از سایتzwnj;هایی که هک شدند دریافت کرده، این اطلاعات را در جهت یافتن پسوردهای رایج مورد بررسی قرار داده و یک لیست از بیشترین پسوردهایی که مورد استفاده قرار گرفته بود تهیه کرده است.
 
بدافزاری که داده‌های بانکی را سرقت کرد
ماه گذشته یکسری از برنامهzwnj;های کاربردی حاوی بدافزار و تروجان موسوم به SlemBunk شناسایی شدند که خود را به جای برنامه های قانونی و مجاز موسسات مالی و بانکzwnj;ها معرفی کرده بودند، این بدافزار اندرویدی خطرناک میzwnj;تواند دادهzwnj;های بانکی کاربران را به سرقت ببرد.
 
تشریح شگردهای جدید کلاهبرداران فضای مجازی در گفتگو با رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری فتا ناجا
در گذشته برای وقوع یک جرم باید مجرمان دانش بالایی داشته باشند تا بتوانند با استفاده از ابزارهای محدودی که وجود داشت از قربانیان سوءاستفاده کنند، اما در حال حاضر دیگر نیازی به داشتن دانش فنی و تخصصی زیادی نیست فقط کافی است کمی دانش با ابزارهای جدید آمیخته شده تا یک جرم سایبری رخ دهد.
 
یک بام و دو هوای جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا
آژانس امنیت ملی آمریکا مدعی است در حالی که جاسوسی از کاربران اینترنت و تلفن همراه را ادامه میzwnj;دهد، استانداردهای خود در زمینه جاسوسی از گوشیzwnj;های هوشمند را ارتقا داده است.
 
هکرها از آنچه در اینترنت می‌بینید به شما نزدیکترند!
متأسفانه جریانات به سمتی میzwnj;رود که با توجه به افزایش حجم اخبار و گزارشzwnj;های پیرامون حملات مختلف سایبری در سراسر دنیا به تدریج این دست از اخبار و مسائل اهمیت و حساسیت خود را از دست میzwnj;دهند؛ اما واقعیت این است که حملات سایبری و جنگzwnj;های شبکهzwnj;ای تا آن حد که لازم است جدی تلقی نمیzwnj;شوند و این موضوع در مورد کاربران ایرانی بیشتر صدق میzwnj;کند.
 
هشدار امنیتی بانک‌ها به مشتریان
اخیرا از سوی برخی بانکzwnj;ها برای مشتریان ایمیلzwnj;هایی مبنی بر دریافت اطلاعات و تکمیل فرمzwnj;های ارائه شده ارسال میzwnj;شود.
 
quot;مدیریت پسوردquot; یاری‌رسان حافظه شما
اگر یکی از موانع شما برای حضور در رسانهzwnj;ها و شبکهzwnj;های اجتماعی و تجربهzwnj;های جدید آنلاین، به خاطر سپردن و به یاد آوردن نامzwnj;های کاربری و کلمهzwnj;های عبور متعدد است، میzwnj;توانید از quot;پسوردمنیجرquot; استفاده کنید.
 
 
ترکیه، هدف بزرگ‌ترین حمله سایبری جهان
مسکو و آنکارا از زمان سرنگونی جنگنده روسی به وسیله نیروی هوایی ترکیه در مرز سوریه (۲۴ نوامبر) تاکنون، بحران شدید دیپلماتیک را پشت سر میzwnj;گذارند.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT