شبكه و امنيت
بودجه 3.1 میلیارد دلاری دولت آمریکا برای تقویت امنیت سایبر
کاخ سفید اعلام کرد به منظور تقویت امنیت سایبری در این کشور بودجه کلان ۳.
 
 
اف.بی.آی به دنبال کدهای منبع محصولات اپل
جدال میان باارزشzwnj;ترین شرکت فناوری آمریکا با دولت این کشور به مرحله تازهzwnj;ای رسیده و وزارت دادگستری این کشور خواستار دسترسی به کدهای منبع محصولات اپل است.
 
دولت آمریکا علیه هکرهای ایرانی اعلام جرم می‌کند
به گزارش ایتنا از تسنیم، مقامات آمریکایی در حال آماده کردن اعلام جرم علیه هکرهای ایرانی هستند که گفته میzwnj;شود یک حمله سایبری را علیه یک سد در نیویورک انجام دادهzwnj;اند.
 
وزارت دادگستری آمریکا سراغ واتس‌اپ رفت
به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، نیویورکzwnj;تایمز در گزارشی به نقل از منابع آگاه نوشت مقامات DOJ هنوز پاسخ روشنی بابت درخواست خود از اپل نگرفتهzwnj;اند که به سراغ واتسzwnj;اپ رفتهzwnj;اند.
 
اولین حمله گسترده بدافزار باجگیر به رایانه‌های مک متوقف شد
اپل با همکاری محققان امنیتی موفق به توقف اولین حمله یک بدافزار باجگیر به رایانهzwnj;های مک شد.
 
چاره‌اندیشی برای امنیت سایبری با حضور700 شرکت
هفته گذشته در حالی بیست و پنجمین دوره کنفرانس امنیت سایبری جهانیRSA در سانفرانسیسکو برگزار شد که سایه دعوای کمپانی اپل و FBI بر آن سنگینی میzwnj;کرد و به همین دلیل بیشتر بحث و گفتzwnj;وzwnj;گوهای این رویداد امنیتی، حول محور بایدها و نبایدهای رمزگذاری محصولات تولیدی کمپانیzwnj;های مختلف میzwnj;چرخید.
 
پسوردهای تکراری، مهلک‌ترین اشتباه امنیتی
۹۵ درصد از آمریکاییzwnj;ها کلمهzwnj;های عبور خود را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک میzwnj;گذارند.
 
نبض بازار فناوری در بارسلونا می‌زند
بارسلونا پایتخت تلفن همراه جهانبا وجود بحرانzwnj;های اقتصادی در گوشه و کنار جهان، وسایل ارتباطی ازجمله تلفنzwnj;های هوشمند هنوز رشد مناسبی دارند و بارسلونا هرسال نبض تپنده فناوری در جهان محسوب میzwnj;شود.
 
داعش سران شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توییتر را تهدید کرد!
در ویدئویی که چهارشنبه گذشته منتشر شده داعش تصاویر مارک زاکربرگ و جک دُورسی را به صورت دیجیتالی و در حالی که جای گلوله در آنها نمایان بود به نمایش گذاشت.
 
حمله هکری به 80 هزار نفر در دانشگاه کالیفرنیا
مسئولان دانشگاه کالیفرنیا در برکلی روز گذشته به ۸۰ هزار نفر از جمله دانشجویان فعلی و سابق این دانشگاه، اعضا هیات علمی و کارکنان در مورد حمله سایبری به سیستمzwnj;های ذخیرهzwnj;سازی دادهzwnj;های کاربران هشدار دادند.
 
هزینه 450 میلیارد دلاری جرائم سایبری روی دست اقتصاد
جرائم سایبری سالانه مبلغی بالغ بر ۴۵۰ میلیارد دلار هزینه روی دست اقتصاد جهانی میzwnj;گذارند.
 
عرضه ابزار جدید برای مقابله با حملات دی.او.اس به سایت‌ها
گوگل میzwnj;گوید ابزار رایگان جدیدی عرضه کرده تا سایتzwnj;ها و سازمانzwnj;های خبری بتوانند از خود در برابر حملات DoS دفاع کنند.
 
هکرها به بیمارستان حمله کردند
به گزارش خبرنگار ایسنا به نقل از یاهوتک، آلن استفانک، مدیر اجرایی بیمارستانی در لسzwnj;آنجلس اعلام کرد که این بیمارستان باجی به مبلغ ۱۷ هزار دلار به هکرهایی پرداخت کرده است که قادر به نفوذ به شبکه کامپیوتری این بیمارستان شده و آن را غیرفعال کرده بودند.
 
با این استراتژی رمزگشایی گوشی شما 127 سال طول می‌کشد!
معمولاً این نکات ساده در نظر ما بسیار پیشzwnj;پاافتادهzwnj;تر از آن میzwnj;رسد که حتی به آن فکر کنیم و در اغلب موارد، شاید بیzwnj;حوصلگی مانع از آن میzwnj;شود که به رعایت برخی امور کمzwnj;هزینه ولی پرفایده بپردازیم؛ اما واقعیت این است که طبق محاسبات فعلی، این استراتژی ساده کاری میzwnj;کند که رمزگشایی گوشی هوشمند شما برای نهادی مانند FBI ۱۲۷ سال یا حتی بیشتر به طول انجامد!به گزارش ایتنا از تابناک در هفته گذشته اتفاقی رخ داد که تاکنون مباحث پیرامون آن در جریان است و به یک موضوع حساس نزد افکار عمومی نهzwnj; تنها در ایالاتzwnj;متحده بلکه در سرتاسر جهان تبدیل شده است.
 
افشای جزییات تازه از استاکس نت
به گزارش ایتنا از فارس، این روزها فیلم مستندی در فستیوال برلین در حال نمایش است که در آن به مسئله خرابکاری در برنامهzwnj;های هستهzwnj;ای صلحzwnj;آمیز ایران نیز پرداخته شده است.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT