شبكه و امنيت
ادعای آمریکا در موردکاهش حملات سایبری چین به این کشور
در سال های اخیر رسانه های آمریکایی با تبلیغات فراوان مدعی شده اند که هکرهای چینی به منظور افزایش توان رقابتی موسسات تجاری چینی در برابر شرکتهای آمریکا سعی می کنند اطلاعات محرمانه کاری آنان را سرقت کنند.
 
نقص امنیتی تولیدات ایسر اطلاعات 34500 نفر را در اختیار هکرها گذاشت
شرکت ایسر سازنده انواع رایانه اذعان کرده که هکرها موفق به نفوذ به فروشگاه آنلاین این شرکت شده و دادهzwnj;های حساسی را از کاربران سرقت کردهzwnj;اند.
 
سایت‌های هک شده ایرانی بخوانند
به گزارش ایتنا از تسنیم، در این راستا هر چند طبق گزارش مستند پلیس فتا، توصیهzwnj;های کلی توسط مراجع مختلف به سازمانzwnj;ها ابلاغ شده اما راهنمایی که جزئیات دقیقzwnj;تری را از نظر فنی مشخص کند، میzwnj;تواند کمک بسیار زیادی در جهت ارتقای امنیت سازمانzwnj;ها داشته باشد یکی از بخشzwnj;های مقوله امنیت در این عرصه، سرورها هستند که جذابzwnj;ترین مکان برای هکرها به منظور دسترسی به اطلاعات به حساب میzwnj;آیند.
 
بدافزاری که خود را واتس‌اپ و گوگل‌پلی جا می‌زند
بدافزاری که تظاهر میzwnj;کند واتسzwnj;اپ و گوگلzwnj;پلی است، به سرقت اطلاعات کارتzwnj;های اعتباری کاربران اقدام میzwnj;کند.
 
تغییر اجباری کلمات عبور در نت‌فلیکس از ترس حملات هکری
شرکت نتzwnj;فلیکس ارائه دهنده خدمات چندرسانهzwnj;ای در اینترنت کلمات عبور آن دسته از کاربران خود را که در لینکداین، تامبلر و مای اسپیس مشترک هستند، تغییر داد.
 
ارمنستان ارتش سایبری تشکیل می‌دهد
وزارت دفاع ارمنستان از برنامه ایجاد نیروی سایبری در این کشور خبر داد و ماموریت آن را پیشگیری از تهاجمzwnj;های اینترنتی و آمادگی برای مقابله اعلام کرد.
 
هکرها اطلاعات 51 میلیون حساب کاربری سایت آی.مش را برای فروش منتشر کردند
کاربران بیشتر از این سایت برای به اشتراکzwnj;گذاری موسیقی و ویدئو استفاده میzwnj;کنند.
 
سایه نظارت سازمان امنیت ملی آمریکا بر اینترنت اشیا
رییس این سازمان در یک کنفرانس فنی نظامی در واشنگتن اعلام کرد: با وجود این که ممکن است راهzwnj;های سادهzwnj;تری هم برای ردگیری تروریستzwnj;ها وجود داشته باشد، اما این سازمان به گردآوری اطلاعات از طریق اینترنت اشیا علاقمند است.
 
پسورد آبکی زاکربرگ و هک شدن اکانتش
یک گروه هکری با ۴۱ هزار دنبال کننده در توییتر، ادعا کردهzwnj;اند که حسابzwnj;های کاربری مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک را در اینستگرام، لینکداین، پینترست و توییتر هک کردهzwnj;اند.
 
دلایل هک وب‌سایت‌های دولتی چه بود؟
از حدود ۲ هفته گذشته برخی وبسایتzwnj;های عمومی و خدماتی دستگاهzwnj;های اجرایی مورد حملات هک قرار گرفتند که منشا آن هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.
 
وعده پیگیری هک‌های اخیر از سوی مرکز ماهر
معاون امنیت اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات ایران از اعلام آمادگی مرکز ماهر، برای پیگیری فنی و بینzwnj;المللی حملات اخیر به سایت سازمانzwnj;های دولتی خبر داد و گفت: منشا این حملات هنوز مشخص نشده است.
 
شبکه هکری سرقت 30 میلیون دلار در روسیه متلاشی شد
سازمان امنیت فدرال روسیه امروز (چهارشنبه) در این باره اعلام کرد که ماموران این سازمان با همکاری گارد ملی، گروهی از هکرها را که در چندین منطقه حدود دو میلیارد روبل (نزدیک ۳۰ میلیون دلار) موجودی بانکzwnj;ها و موسسات مالی روسی را سرقت کرده بودند، بازداشت کردند.
 
شناسایی نسل جدید استاکس نت برای حمله به سیستم‌های کنترل صنعتی
این بدافزار با دستکاری اطلاعات جمعzwnj;آوری شده میzwnj;تواند آنچه که واقعا توسط این سیستمzwnj;ها جمع آوری شده را از دید اپراتورها مخفی نماید.
 
رئیس سازمان پدافند غیرعامل پیش از این جنگ سایبری را جنگ متداول آینده دانسته و نسبت به شیطنتzwnj;های عربستان در این فضا هشدار داده بود.
 
درخواست متهمان پرونده جنایی برای افشای ابزار هک مخفی اف.بی.آی
متهمان یک پرونده جنایی خواستار مشاهده ابزار هک مخفی اف.
 
نفوذ هکرها به بانک‌های خاورمیانه
محققان شرکت امنیت سایبری آمریکا موسوم به laquo;فایرآیraquo; اعلام کردند که هکرها در حالی که سطح دفاعی بانکzwnj;های خاورمیانه را مورد ارزیابی قرار میzwnj;دهند، کارمندان این بانکzwnj;ها را با ایمیلzwnj;های آلودهzwnj;ای که در مورد شبکهzwnj;های بانکی و اکانتzwnj;های کاربران اطلاعات جمعzwnj;آوری میzwnj;کنند، هدف قرار میzwnj;دهند.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT