شبكه و امنيت
فناوری ساختمان‌های هوشمند
شرکت سیسکو مایل است فضاهای کاری را به ساختمانzwnj;های دیجیتالی تبدیل کند.
 
حساب سونی در توییتر هک شد
تعدادی هکر حساب کاربری سونی موزیک در شبکه اجتماعی توییتر را هک کردند و خبر دروغی در مورد مرگ یک خواننده در این حساب منتشر کردند.
 
نگرانی آمریکایی‌ها از تشدید نبرد سایبری با روس‌ها
در شرایطی که اخبار متعددی از حملات هکری روسzwnj;ها به زیرساختzwnj;های رایانهzwnj;ای آمریکا و شبکهzwnj;های وابسته به احزاب سیاسی این کشور به گوش میzwnj;رسد، متخصصان امنیتی این کشور در مورد تشدید این حملات هشدار میzwnj;دهند.
 
مصاحبه با یک هکر سایت‌های ورزشی
بیست و هفتم مردادماه بود که در رسانهzwnj;ها و شبکهzwnj;های اجتماعی خبر هک شدن سایت فدراسیون جهانی وزنهzwnj;برداری توسط یک ایرانی منتشر شد و دست به دست چرخید.
 
سرقت از حساب 20 هزار مشتری بانکی در انگلیس
به گزارش ایتنا از ایرنا از بی.
 
جاسوسی گوگل، فیس‌بوک و وریزون از کاربران اینترنت شدت می‌گیرد
علیzwnj;رغم نگرانیzwnj;های کاربران در مورد نقض حریم شخصیشان توسط شرکتzwnj;های فناوری آمریکایی، فیسzwnj;بوک، گوگل و وریزون تلاشzwnj;های خود برای ردگیری فعالیتzwnj;های کاربرانشان را تشدید کردهzwnj;اند.
 
کاربران مراقب بازی «کلیک می» باشند
به گزارش خبرنگار مهر، مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای (ماهر) نسبت به فعال شدن باج افزار جدید ایرانی تحت عنوان laquo;Click Meraquo; هشدار داد.
 
نبرد جهانی پلیس با خلافکاران اینترنتی
نیروهای پلیس در سراسر جهان نبردی بیzwnj;سابقه را با سایتzwnj;های خلافکار آغاز کردهzwnj;اند، تا جلوی تجارت اقلام غیرقانونی و فروش کالاهای غیرمجاز را از این طریق بگیرند.
 
هکر تصاویر برهنه ستارگان سینما به18 ماه زندان محکوم شد
رایان کالینز ۳۶ ساله در ماه مه (پنج ماه پیش) جرم خود را در دادگاه پذیرفته بود.
 
شناسایی باج افزار «دونالد ترامپ»/ در دریافت ایمیل‌ها دقت کنید
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهzwnj;ای آخرین گزارش مربوط به رخدادهای بدافزاری را اعلام کرد که باج افزار laquo;دونالد ترامپraquo; یکی از ۱۱باجzwnj;افزار مهم شناسایی شده در ماه اخیر بوده است.
 
نگرانی از امنیت سایبری پای ایران را به مناظره نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا باز کرد
در جریان برگزاری اولین مناظره میان هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نگرانی در مورد حفظ امنیت سایبری این کشور پای ایران را نیز به بحثzwnj;های دو طرف باز کرد.
 
نگرانی اروپا از استفاده گسترده داعش از تلگرام
سیاستzwnj;مداران اروپایی و متخصصان حوزه فناوری در این قاره از استفاده روزافزون تروریستzwnj;های داعش از تلگرام برای رمزگذاری ارتباطات خود و برنامهzwnj;ریزی فعالیتzwnj;های تروریستی اظهار نگرانی کردهzwnj;اند.
 
MIT به دنبال تقویت امکان ناشناس ماندن در شبکه‌ها
بهzwnj;تازگی مرکز MIT اعلام کرده است که ساختار منحصر بهzwnj; فردی را از جنس شبکهzwnj;های ناشناس عرضه خواهد کرد که میzwnj;تواند بهzwnj;مراتب نیرومندتر از رقیب قدرتمند خود یعنی TOR عمل کند.
 
اولین سمینار quot;مرکز داده کارآمدquot; در تاریخ یکشنبه ۲۷ تیرماه توسط شرکت دانیار در سالن quot;دریای نورquot; هتل بینzwnj;المللی پارسیان استقلال برگزار شد.
 
«سلطان اسپم» گرفتار شد
سانفورد والاس، هکری که برای خود نام مستعار laquo;سلطان اسپمraquo; را برگزیده بود و چند سال گذشته مسئول هزاران پیام اسپم در فیسzwnj;بوک بود، به دو سال و نیم زندان محکوم شد.
 
بر خلاف ادعاهای مطرح شده مبنی بر هک شدن سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران، رییس این سازمان نفوذ به سایت این سازمان را رد کرد.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT