پروژه های در دست اجرا:
تجارت الكترونيك
تجارت الکترونیک ایران ۲۵ سال عقب‌تر از آمریکاست
فراهم کردن امکان استفاده از اینترنت همراه نسلzwnj;های سوم و چهارم موجب افزایش قابل توجه استفاده از اینترنت در ایران و کاهش شکاف دیجیتالی بین مناطق شهری و روستایی شده است.
 
فرشید رضایی - موازی کاری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور نه جدید است نه پایانی برای آن متصور است.
 
حراج بیت کوین توسط پلیس استرالیا
به نظر میzwnj;رسد که پلیس استرالیا قصد دارد تا ۸ میلیون پوند بیت کوینی را که در سال ۲۰۱۳ میلادی از افرادی که بهzwnj;صورت غیرقانونی آن را به دست آورده بودند اخذ کرده است را به حراج بگذارد.
 
میلاد احرامzwnj;پوش بنیانگذار جشنواره موبایل در حالی از درآمد میلیاردی ماهانه کسب و کارهای اینترنتی خبر داد که کارشناسان و اهالی دست اندرکار در کسب و کارهای اینترنتی این میزان درآمد را نه تنها اغراقzwnj;آمیز دانستند بلکه اعلام کردند که کسب چنین درآمدی در بین کسب و کارهای اینترنتی عمومیت ندارد و درصد بسیار کمی از کسب و کارهای اینترنتی درآمد میلیاردی دارند.
 
سیاوش روشنی - هفته قبل به گزارشی با موضوع هیاهوی برخی فروشگاهzwnj;های اینترنتی برای پرداخت نکردن مالیات پرداختیم.
 
آیا فروشگاه‌های اینترنتی نباید مالیات بپردازند؟
نادر نینوایی - عصر ارتباط - laquo;طبق نص صریح قانون مالیاتzwnj;های مستقیم، هر شخص حقوقی ایرانی میzwnj;بایست به ازای کلیه درآمدهایی که در ایران یا خارج از ایران تحصیل میzwnj;کند مالیات پرداخت کند.
 
یکی از بزرگzwnj;ترین موسسهzwnj;های بینzwnj;المللی دنیا بزودی وارد بازار مالی ایران خواهد شد.
 
جلوگیری از فعالیت آمازون در ایران چرا؟
ایمان بیک - عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران در اظهارنظری درباره احتمال فعالیت شرکت خردهzwnj;فروشی آنلاین آمازون، گفته است که laquo;آمازون می تواند بدون داشتن نمایندگی در ایران سرویس جهانی خود را به ایرانیzwnj;ها نیز ارائه کند و ایرانیzwnj;ها پس از برجام در صورت لزوم با کارت اعتباری از این فروشگاه خرید کنندraquo;؛ با این توجیه که laquo;ورود فروشگاهzwnj;های اینترنتی بینzwnj;المللی مانند آمازون به معنی کوچک شدن ارائه دهندگان ایرانی خواهد بود.
 
هشدار پلیس نسبت به خرید از سایت «دیوار»
سخنگوی ناجا از دستگیری کلاهبرداری که از طریق سایت laquo;دیوارraquo; طعمهzwnj;های خود را به دام میzwnj;انداخت، خبر داد.
 
رتبه‌بندی 30 شرکت برتر تجارت الکترونیک در سطح کشور
مشاور فناوری اطلاعات سازمان مدیریت صنعتی، از زیرمجموعهzwnj;های وزارت صنعت، معدن و تجارت از laquo;رتبهzwnj;بندی ۳۰ شرکت برتر تجارت الکترونیک در سطح کشورraquo; توسط این سازمان برای نخستین بار خبر داد.
 
 
تبلیغات ۱۴میلیاردی سامسونگ
شرکت کرهzwnj;ای سامسونگ که از آن به عنوان یکی از قدرتمندترین و موفقzwnj;ترین کمپانیzwnj;های جهان یاد میzwnj;شود، در امر تبلیغات بسیار دست و دلzwnj;باز است.
 
دولت استرالیا پول مجازی بیت کوین را به رسمیت شناخت
بر اساس اعلان رسمی مراجع قانونی دولت استرالیا پول مجازی بیت کوین در این کشور قابلzwnj;استفاده خواهد بود.
 
آمار نفوذ اینترنت در تجارت و اقتصاد
اینترنت، تحولات عظیمی را در توسعه تکنولوژی به وجود آورده است در این میان، اقتصاد نیز به عنوان یکی از جدی ترین بهره برداران اینترنت و فناوری های نوین خود را مطرح کرده است.
 
قدرت‌های برتر در عرصه تجارت اینترنتی
بسیاری از مردم به خرید کردن علاقهzwnj;مندند و این موضوع برای برخی، حتی نوعی تفریح و سرگرمی محسوب میzwnj;شود چون از گشت و گذار در پاساژها و مغازهzwnj;ها لذت میzwnj;برند.
 
شکل گیری تشکلی از بزرگان برای بهینه‌سازی ساختار پرداخت آنلاین
چند شرکت بزرگ و خوشzwnj;نام در رده فناوری اطلاعات دورهم جمع شدهzwnj;اند و برای نخستین بار قصد دارند تا ساختار پرداختzwnj;ها و تراکنشzwnj;های آنلاین را دستخوش تغییرات اساسی کنند.
 
1 2 3 4 5 
<<    <      >    >>

 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباطات طیف گستر است.
اجرا و پشتیبانیNikaIT